iPhone 8 plus obal jako univerzální dárek pro každého člena rodiny. Jak spolehlivě chránit svůj chytrý telefon

Pokud přemýšlíte nad praktickým dárkem pro blízkého člena rodiny, Iphone 8 plus obal je jednou ze zajímavých možností. Proč? Protože potěší svým moderním designem a zároveň funguje jako spolehlivá ochrana mobilního zařízení. V tomto článku se dozvíte, u koho tento doplněk najde využití, jaké jsou jeho nejdůležitější funkce a které další doplňky udělají radost obdarovanému, ať je to syn, dcera, sestra nebo třeba tchán. Chcete-li pomoci s výběrem dárku, tak se hned pusťte do čtení.

Iphone 8 plus obal potěší mladé i seniory

Na trhu s výbavou pro mobilní zařízení je k dostání velký výběr různých provedení, materiálů a barev pouzder a krytů pro smartphone. V posledních letech jsou obzvláště trendy kryty z termoplastického polyuretanu, jež se vyznačuje vysokou pevností a pružností. Slouží pro ochranu zadní části mobilu a mohou být různě barevné. Některé obaly navíc vynikají všelijakými ozdobnými prvky, jako jsou drahé kamínky, flitry, či různé kresby. 

Na své si přijdou konzervativní starší pánové, romantické ženy, malé děti i teenageři. Výrobci mobilních pouzder dnes nabízí takový sortiment, který potěší všechny věkové kategorie.

Ochrana jako hlavní funkce

Hlavní vlastností mobilních obalů a zároveň nejzásadnější důvod, proč je pořídit sobě nebo svým blízkým, je jejich schopnost absorbovat sílu nárazu při pádu telefonu. Díky tomu je vaše mobilní zařízení skvěle chráněno. Dejte sbohem škrábancům a návštěvám servisu. 

Budete-li používat vhodná pouzdra nebo kryty na mobil, vyhnete se nečekaným a mnohy dost vysokým výdajům za opravy. Nehledě na to, že jde i o hygieničtější řešení vzhledem k tomu, jak snadno se může mobilní telefon zašpinit.

Pokud nosíte mobil po kapsách a potřebujete tak, aby byl co nejmenší a nejužší, pak dejte přednost mobilnímu krytu, jenž dobře ochrání nejdůležitější část vašeho telefonu, a sice jeho hardware. Kryty se nejčastěji vyrábí ze silikonu nebo plastu a pokrývají pouze zadní část mobilu. 

Náhrada peněženky i stojánku

Mobilní pouzdra mají kromě ochranné funkce ještě jednu důležitou vlastnost, a sice slouží jako úložiště peněz, platebních karet, vizitek, a dalších drobností, které chcete mít stále u sebe. 

Tuto schopnost ocení především všichni, kteří upřednostňují mít je  po ruce, na jednom místě. Jednoduše řečeno, pouzdro na smartphone dokáže posloužit jako vaše peněženka. Navíc se dnes mnoho obalů na telefon vyrábí ve speciálním provedení tak, aby se daly vložit do stojánku pro oporu telefonu. To se vyplatí zejména tehdy, když chcete na mobilu něco sledovat, ale nechcete jej držet celou dobu v ruce,. Třeba čekáte-li videohovor a nemáte k dispozici svůj počítač.

Praktické doplňky pro váš telefon

Chcete-li věnovat svému blízkému kromě obalu ještě něco navíc, aby byl dárkový balíček bohatší, pak je nasnadě vybrat k němu další užitečný mobilní doplněk. Trh je jimi přímo přehlcen a všechny jsou něčím specifické a usnadňují spotřebiteli život. Zamyslete, o co by oslavenec nejvíce stál. Vybírat můžete například z následujících mobilních pomůcek:

  • designový nabíjecí stojan, který bude zároveň stylovou dekorací v pokoji,
  • selfie tyč nebo tripod pro tvorbu skvělých fotek a videí, 
  • praktický držák na zadní stranu mobilu pro snadnější manipulaci jednou rukou,
  • ochrana displeje ve formě skleněné fólie, která zabrání prasknutí při pádu či větším nárazu.

Pokud jste dočetli až sem, pak máte všechny potřebné informace, které se vám budou hodit při výběru mobilního pouzdra pro vaše nejmilejší. Nyní už máte jasno v tom, proč se jedná o praktický dárek a jaké jsou jeho hlavní přednosti. Dozvěděli jste se, k čemu tato mobilní pomůcka slouží, i čím ji doplnit, aby byl dárek ještě štědřejší.

A co si myslíte o praktických dárcích vy? Darovali byste mobilní obal svým blízkým bez váhání, nebo dáváte přednost dražším prezentům? Neváhejte přispět do diskuze vaším názorem i tipem na další dárky, které se hodí do mobilní výbavy!