O mně

Všem návštěvníkům mého skromného blogu:

Zdravím, jmenuji se Mirek a su z Moravy. Nicméně to na mně už skoro nepoznáte, protože rodiče se ještě se mnou coby batoletem přestěhovali do matičky Prahy. Vystudoval jsem tu Matfyz na Karlově univerzitě, a někde mezi těmi rovnicemi potkal i svou životní lásku Kateřinu. Nějak se to celé semlelo, takže mi momentálně přes rameno nakukují tři roztomilá děťátka, z nichž nejmladší příští rok nastoupí do první třídy. A to je vlastně důvod, proč tu teď sedím a píšu tenhle blog.

Proč právě téma parkování u letiště?

Cestování s rodinou vždycky přináší nečekané výdaje – den před odjezdem se rozsypou do té doby spolehlivé trekové boty, mladší dcera zjistí, že nutně potřebuje ještě jedny plavky, nebo je třeba na poslední chvíli umístit psa do drahého zvířecího motelu, protože kamarád vybraný pro hlídání si zlomí nohu. Je toho hodně, co vám může odčerpat finanční rezervy před dovolenou. Ale zbytečně drahé parkování u letiště to být rozhodně nemusí. A právě proto jsem se rozhodl založit tenhle blog.

Pojďte si se mnou popovídat- nekoušu

Budu rád, když mi s jeho tvorbou pomůžete – dobrých nápadů totiž není nikdy dost. Navíc rozhodně není v mých silách pravidelně objíždět všechny vhodné parkovací lokality v Praze a kontrolovat aktuálnost údajů a další náležitosti. Snažím se, ale kamarádská pomoc je leckdy k nezaplacení – však to znáte.

Takže čtěte, pište, diskutujte, kritizujte – zkrátka buďte tady jako doma. Už předem se na vzájemnou interakci těším. A kdyby vám parkování a problematika s ním související přišla trošičku monotónní, bez obav zabruste do vod akvaristiky nebo kulinářských specialit. Krom cestování se totiž ve volném čase věnuji právě jim, takže si určitě vzájemně můžeme být hodně užiteční.

Zdraví vás Mirek